Mijn Klacht:
Ik moest alles onmiddellijk betalen maar na betaling werden mijn goederen nooit aangekondigd en uiteraard nooit geleverd.
Gewenste Oplossing:
Na levering !
Broder in Law bvba op 05 november 2016 over InHomeFurn in de categorie Internetshops - Interieur
Na het doen van een onmiddellijke betaling voor goederen bij InHomeFurn, heeft de klant geen aankondiging of levering van de producten ontvangen. Ondanks de betaling is er geen verdere communicatie over de status van de bestelling geweest.
Ik moest alles onmiddellijk betalen maar na betaling werden mijn goederen nooit aangekondigd en uiteraard nooit geleverd.
Na levering !
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over InHomeFurn
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over InHomeFurn nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM