Mijn Klacht:
Sinds laat in de morgen op 3-4-2019 waren mijn man en ik op onze mobiele nummers 0625174560 en 0625238262 niet bereikbaar en wij konden ook niet bellen. Ook ons vaste nummer was hartstikke dood 0478 – 512551. Het vaste nummer (via Ziggo) deed het weer rond 19.30 uur. Na ruim 2,5 uur chatten met diverse service desk medewerkers van jullie door zowel mijn man als door mijzelf, werd ons eindelijk verteld dat er 1 zendmast in onze omgeving (De Hulst in Oostrum) werd vervangen en dat dit tot en met morgen 4-4-2019 zou kunnen duren.
Zou het niet netjes zijn geweest als jullie gebruikers in deze regio alsmede jullie service desk medewerkers hiervan op de hoogte hadden gesteld.
In eerste instantie werd mij verteld dat het toch echt aan ons lag en niet aan Vodafone want er was wel een storing geweest nabij postcode 5807BM nr. 82 maar dat was volgens de service desk medewerkster allang verholpen ????? NIET DUS.
Gewenste Oplossing:
niet tevreden dus


