Klacht: Mijn account is gehackt door Jerry Avenaim

Ingrid Dierckx op 25 maart 2023 over Facebook in de categorie Social Media

Facebook klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 25 maart 2023

Op 12 maart ontving de gebruiker verschillende e-mails van Facebook in onleesbare talen, wat leidde tot de ontdekking dat hun account was gehackt. Pogingen om het account terug te krijgen, dat vol met foto's en herinneringen staat, mislukten, en de gebruiker ontving een bericht dat het account was uitgeschakeld wegens schending van de communityrichtlijnen, zonder mogelijkheid tot heroverweging.

Mijn Klacht:

12 maart kreeg ik verschillende mails binnen van facebook in verschillende (onleesbare) talen.
Ik wist niet wat dit was en wat ik hiermee moest doen. Later bleek dat mijn account gehackt was door ene JERRY AVENAIM. Via een vriendin vernam ik dat dit een bekende hacker op facebook is.

Ik probeerde mijn account terug te krijgen, daar ik vele foto’s en herinneringen erop heb staan. Echter dit lukte niet.
Ik dacht ik probeer het enige tijd later nog eens. Vandaag dus nog eens geprobeerd en krijg het volgende bericht :het besluit om je account te deactiveren kan niet worden beoordeeld Je facebook account is uitgeschakeld omdat dit in strijd is met onze richtlijnen voor de community. We hebben dit besluit al eens beoordeeld en het besluit kan niet worden teruggedraaid.

Waarom word ik hiervoor gestraft? ik heb niks gedaan, en waarom wordt die JERRY AVENAIM (als hij al zo heet) die dan ook nog bekend is bij Facebook niet gestraft? Of wordt daar niks aangedaan? Ik ben niet de enige die gehackt is door die JERRY AVENAIM
Ik wil heel graag mijn foto’s terughebben!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn account terug krijgen op facebook met al mijn herinneringen en foto's.
Ik wil heel graag al mijn foto's terughebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ingrid Dierckx
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM