Klacht: zeer slechte service

Kimberleyb op 16 juni 2014 over Mercedes in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mercedes
Categorie Automerken
Status Open
Datum 16 juni 2014

Op 10 juni 2014 heeft de klager zijn auto ingeleverd voor een APK-keuring, met de belofte dat deze dezelfde dag klaar zou zijn. Na meerdere keren zelf te moeten bellen voor updates, werd hem meegedeeld dat de auto niet op tijd gereed zou zijn en pas woensdagochtend klaar zou zijn, wat voor de klager problematisch was gezien zijn werkbehoeften.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn auto ingeleverd op 10 juni 2014 (dinsdag) voor APK. Er werd mij beloofd dat ik dezelfde dag nog mijn auto kon komen ophalen, mijn auto heb ik nodig voor mijn werk en 1 dag zonder was mogelijk. Rond een uur of 2/3 had ik nog niks gehoort hoe het met de auto stond (wat moest er gedaan worden en wat ging het kosten) dus ik ging zelf maar bellen, moesten terug bellen??!! (ze waren eten). Eenmaal terug gebeld werd ons vertelt wat er gedaan moest worden maar dat ze het vandaag niet gingen redden maar dat het woensdag ochtend VROEG wel klaar zou zijn. Was er niet erg blij mee want ik had me auto echt nodig, daar rekening mee gehouden dat woensdag ochtend vroeg klaar zou zijn heb ik me afspraken iets later gezet. Woensdag middag 1 uur nog niks gehoort dus zelf maar weer bellen, moesten OPNIEUW weer terugbellen, eenmaal teruggebelt stond die al een hele tijd klaar. Waarom zijn wij niet gebeld aangezien we de auto echt dringend nodig hadden, en de reparatie al langer duurde dan beloofd (wat uiteraard kan gebeuren, maar doe dan geen valse beloftes). Eenmaal me auto op gaan halen, krijg ik me sleutel KAPOT terug. Had ik niet zo ingeleverd er was een stuk afgebroken, ik ga daar niet akkoord mee, en wat krijg ik als antwoord kunnen we niet voor u oplossen, terwijl ze wel toegaven dat het door de reparateur gedaan is. Later zij de man die mij hielp van ja we hadden beter een afspraak kosteloos kunnen maken voor de banden (ja is allemaal achteraf kan je niks meer goed meemaken, je geeft dan alleen maar toe dat jullie fout zaten). Ben zeer teleurgesteld in jullie service, je verwacht van zo dealer met een luxe merk toch wel enige service en zeker als het een fout betreft wat door jullie gemaakt is.

Gewenste Oplossing:

Graag ontving ik zo spoedig mogelijk bericht, de gewenste oplossing is toch een nieuwe sleutel (kosteloos), zo spoedig mogelijk want hij werkt ook bijna helemaal niet meer. En een deel van de kosten retour.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM