Klacht: vergeet juiste schijven te bestellen

taximoonstar58 op 19 juni 2013 over Mercedes in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mercedes
Categorie Automerken
Status Open
Datum 19 juni 2013

Een klant van Mercedes heeft zijn auto voor een grote beurt gebracht, waarbij schijven en remmen vervangen zouden worden. Na twee dagen kreeg hij te horen dat er verkeerde schijven waren besteld, waardoor hij nog een extra dag moest wachten. Hoewel hij 30% korting op de factuur ontving, bleef hij ontevreden omdat hij zijn auto, die als taxi dient, niet kon gebruiken door de fout van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik laat mijn auto voor twee dagen staan voor grote beurt schijven en remmen vervangen.
aan het eind van de tweede dag verteld hij mij dat hij verkeerde schijven heeft besteld en dat ik nog een dag moet terug komen ik heb uiteindelijk wel 30% korting gehad op de factuur maar toch niet kunnen werken met de auto die als taxi dient.
voor hun eigen fout moet jij betalen.

Gewenste Oplossing:

50% korting

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM