Klacht: meer dan 30% marge

retteketedje op 07 juli 2017 over Snappcar in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Snappcar
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 7 juli 2017

Een gebruiker van Snappcar uit zijn onvrede over de hoge marge die het bedrijf hanteert. Bij een huurprijs van 195 euro ontvangt de verhuurder slechts 137 euro, wat neerkomt op meer dan 30% marge voor Snappcar. De klager vraagt zich af waarom het bedrijf zoveel winst wil maken ten koste van autobezitters die al met hoge kosten te maken hebben.

Mijn Klacht:

Huurder betaalt 195, verhuurder krijgt 137, Snappcar neemt meer dan 30% marge. Elke fatsoenlijke tussenpartij neemt ongeveer 15% marge. Waarom in godsnaam zoveel geld willen verdienen over de ruggen van autobezitters die met alle kosten van de auto zitten.

Gewenste Oplossing:

Als ze hun marges verlagen en iedereen verontschuldiging aanbieden,

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM