Mijn Klacht:
in februari 2014 heb ik een 2-jarig abonnement bij jullie afgesloten icm een samsung s4. Hier betaalde ik ca 50 euro per maand voor. In november 2014 was ik toe aan een nieuw toestel: samsung note 4. Ik nam contact op met de klantenservice en informeerde naar de mogelijkheden. Ik kon per direct een nieuw abonnement bij jullie afsluiten icm de note 4 als ik een bedrag van ca. 280 euro betaalde. Hiermee kon ik het lopende contract afbetalen. Een andere optie was om mijn abonnementskosten zo laag mogelijk te houden en over te stappen naar de concurrent. Er werd mij verteld dat ik dan 20 euro pm voor het toestel moest betalen, en 2 euro per maand voor mijn bundel. ik wilde er graag over nadenken. De medewerker die ik toen heb gesproken had beloofd een notitie te maken van het gesprek.
Een aantal weken later belde ik terug om te bevestigen dat ik wilde overstappen. Ik heb toen opnieuw mijn verhaal moeten doen omdat deze medewerker geen notitie kon vinden van het vorige gesprek. Deze medewerker gaf aan dat mijn abonnement niet zo goedkoop gemaakt kon worden. Het goedkoopste wat zij kon aanbieden was 20 euro pm voor het toestel en 17 euro pm voor mijn bundel. na lang gediscussieerd te hebben heeft zij me in de wacht gezet en is het na gaan vragen. Zij haalde me uit de wacht en gaf aan dat ik gelijk had. Ik had een ‘ oudere abonnementsvorm’ en daarom was het dus toch mogelijk. In dat gesprek heb ik bevestigd dat ik mijn abonnement wilde wijzigen naar 22 euro per maand. Er werd mij verteld dat er een bandopname gemaakt zou worden en dat ik de vragen, met daarin de maandelijkse kosten van 22 euro benoemd, moest beantwoorden met ‘ja’, en dat deed ik.
Misschien raad je het al, maar ik krijg nu gewoon rekeningen van 37 euro per maand. Ik weiger deze te betalen. Heb weer contact moeten opnemen met jullie klantenservice. Er werd mij aangegeven dat er naar de bandopname gezocht zou worden. Ik zou per mail op de hoogte gehouden worden. De vriendelijle medewerkster die ik toen sprak gaf aan dat ik geen zorgen hoefde te maken, want alles staat op band. Het zou wel goedkomen.
Vandaag heb ik contact gehad met een andere medewerkster. Ik vroeg haar naar de stand van zaken en zij bleef erop hameren dat erover gesmst is naar mij. Dit, terwijl de afspraak was dat ik gemaild zou worden. Het njmmer waarop gesmst is gebruik ik niet meer. Dat heb ik ook eerder aangegeve. Enfin, na al dat door-gehamer van haar wilde ze me eindelijk vertellen wat er in de sms stond: ik heb pech want er is geen bandopname. Ik moet lekker 37 euro per maand gaan betalen. ik heb nota bene een band moeten inspreken en nu word er aangegeven dat er geen bandopname is?! Hoe hebben jullie überhaupt mijn abonnement kunnen wijzigen dan? Los van de bandopname nemen jullie ook alle gesprekken op (voor trainingsdoeleinde). Dit hebben jullie allemaal niet meer?! Ik ben niet achterlijk.
WAT IS DIT VOOR ONZIN?
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als ik voorgoed afscheid kan nemen van dit flutbedrijf.

