Klacht: Zeer onvriendelijk behandeld na hulpvraag

Yvonne Missler op 21 oktober 2022 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 21 oktober 2022

Een vrouw van 56 jaar heeft een negatieve ervaring gehad bij McDonald's, waar ze onvriendelijk werd behandeld toen ze om hulp vroeg bij het bestellen. Haar pinpas werkte niet op het apparaat en ondanks meerdere verzoeken om assistentie, kreeg ze te horen dat het personeel geen tijd voor haar had.

Mijn Klacht:

Goedemiddag dames/heren,

Helaas ben ik net (vrouw 56 jaar) zeer onvriendelijk behandeld na vragen om hulp bij het bestellen.
Op de een of andere manier deed mijn pinpas het niet op het apparaat en ik vroeg netjes aan de balie of ik mijn bestelling bij de kassa kon betalen. Het personeelslid zei dat ik alleen op het apparaat kon bestellen. Ik ben ik terug gelopen heb het opnieuw geprobeerd, maar de boel liep vast.
Ik terug naar de kassa om hulp te vragen, tijdens het wachten werd er wel iemand anders volledig aan de kassa geholpen. toen ik vroeg of iemand mij kon helpen werd mij dat ze daar geen tijd voor hadden, waarop ik zei: pardon!….. we hebben geen tijd dus kom maar later terug……
Sorry hoor ik ben misschien niet de handigste met de apparaten maar ik wens door niemand zo afgescheept te worden. Uiteindelijk ben ik maar vetrokken zonder iets te kunnen kopen.
Dit gebeurde bij de Mac Donald bij de Lange Viesstraat te Utrecht.
Ik verwacht verder niks maar ik hoop wel dat aan het personeel wordt medegedeeld dat je zo niet met klanten omgaat.

Met vriendelijke groet,
Yvonne Missler

Gewenste Oplossing:

Hopelijk is dit niet de manier van omgaan met klanten en Ik verwacht verder niks maar ik hoop wel dat aan het personeel wordt medegedeeld dat je zo niet met klanten omgaat.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Yvonne Missler
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM