Klacht: Slechte service

Mevr. Berkers op 27 juli 2020 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 27 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag met mijn kinderen bij de Mc Donalds geweest, waar we 2 ijsjes, een icedrink en een snackbox besteld hadden, waarbij we 3 sausjes mochten kiezen. Het duurde erg lang voor het klaar was, we hadden besteld voor mee te nemen. Toen het eenmaal klaar was en we in de auto zaten, zag ik dat de ijsjes al gesmolten waren en van de drie sausjes die we besteld hadden, zat er geen 1 juiste smaak bij!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer mijn bestelling klopt en het ijs niet al half gesmolten is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. Berkers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM