Klacht: Papieren rietjes

Frisian Nightowl op 25 oktober 2020 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 25 oktober 2020

Een klant van McDonald's ervaart problemen met de papieren rietjes die worden geleverd bij frape-dranken. Het rietje wordt snel plat, waardoor het verstopt raakt en het drinken bemoeilijkt. De klant vraagt zich af of deze rietjes voldoende zijn getest en heeft besloten voorlopig geen frape meer te bestellen.

Mijn Klacht:

In een frape is het papieren rietje binnen de kortste keren plat waardoor die verstopt en je niks meer kunt drinken. Erg hinderlijk. Is dit wel getest?
Voorlopig heb ik mijn laatste frape gehad.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er een oplossing is voor het plat worden van het rietje. Of dit nu door de terugkeer van plastic is of er een duurzame oplossing (meerdere malen te gebruiken rietje) is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Frisian Nightowl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM