Klacht: Mc flurry

fortis07 op 27 oktober 2022 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 27 oktober 2022

Een klant van McDonald's in Emmen uit zijn onvrede over de hoeveelheid ijs in de McFlurry, die volgens hem steeds minder is, terwijl hij hiervoor €3,25 betaalt. Ondanks zijn klacht bij het restaurant, kreeg hij te horen dat ze zich aan een vullijn moeten houden, maar hij merkt op dat deze lijn steeds lager lijkt te zijn.

Mijn Klacht:

Hallo, we halen regelmatig een mc fluury met ons gezin van zes naast onze menu,s.
Wat ik jammer vind is dat de ijs bakjes steeds minder ijs krijgen maar ik betaal wel 325 voor een ijsjes . Persoonlijk klacht ingediend bij de betreffende mc Donalds in Emmen. Deze zeggen dat ze niet hoger mogen vullen dan de streep op het bakje.
Begrip voor maar het streepje op het bakje word steeds lager, vandaag was het 4 schepjes bakje leeg en dat voor 325 belachelijk gewoon.

Gewenste Oplossing:

Nou oplossing voor u bedrijf is klant tevreden stellen en geeft wat het waard is ik kom elke week bij de Mc en ben gemiddeld 50 euro of meer kwijt maar roomijs valt in prijs wel mee

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door fortis07
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM