Mijn Klacht:
Had dubbele big tasty besteld. En happy meal. En bid mac en in de big tasty en in de cheeseburger zaten haren. Eerst komen we er achter terwel mijn man aan eten is dat er een haar in zijn hamburger zat. (Echt lang heb een foto) en daarna de cheeseburger van mijn zoontje open gemaakt in stukjes en daar kwam ook een haar uit. Is echt niet oke.
Heb het net ook bij thuisbezorgen gemeld. Ik heb ook gebelt naar mac Donald maar kon niet nieuw bezorgd worden. Moest het maar ophalen. Erg onvriendelijke mevrouw aan de tel ook uitgelecht dat ik niet voor niks laat bezorgen maar moest het maar met thuisbezorgen openemen.
Gewenste Oplossing:
Wil me geld terug. En misschien is verstandig om met haarnetjes te werken ofzo dit is gewoon weg gegooid geld. Tis al duur zat.

