Klacht: mail niet goed weergegeven

yo-baby op 16 augustus 2016 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 16 augustus 2016

Een gebruiker van Marktplaats ervaart problemen met de weergave van zijn e-mails, waardoor potentiële kopers ontevreden zijn over de communicatie. Ondanks het nemen van contact met Marktplaats om het probleem op te lossen, blijft er geen actie ondernomen worden, wat leidt tot misverstanden en frustratie bij zowel de gebruiker als de kopers.

Mijn Klacht:

evt kopers sturen mij een mail via marktplaats. Ik beantwoord hun mail netjes maar het blijkt dat mijn mail niet goed wordt weergegeven door marktplaats. Met als gevolg boze klanten waarom ik niet goed reageer en mail met tekens krijg. Contact gezocht met marktplaats maar die doen er niets aan. De evt koper moet maar zijn klacht melden maar die denken dat het aan mij ligt.

Gewenste Oplossing:

Als het mail verkeer via marktplaats weer naar behoren werkt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM