Klacht: Klacht over 16 dagen vertraagde bagage en slechte service

klagerbd40858d op 13 oktober 2026 over Lufthansa in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lufthansa
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 13 oktober 2026

Een klant heeft 16 dagen gewacht op zijn bagage van Lufthansa, wat heeft geleid tot aanzienlijke overlast. Ondanks meerdere pogingen om onkosten te claimen, heeft de klant geen resultaat geboekt. Daarnaast ontving de klant een telefoontje dat bleek een scam te zijn, wat de frustratie over de geboden service vergrootte.

Mijn Klacht:

Ik heb 16 dagen gewacht op mijn bagage van Lufthansa, wat mij veel ongemak heeft bezorgd. Ik heb verschillende pogingen gedaan om onkosten te claimen, maar helaas zonder resultaat. Tot overmaat van ramp werd ik vandaag gebeld na mijn zoveelste verzoek om hulp, maar dit bleek een scam te zijn. Dit is onacceptabel en ik voel me niet serieus genomen als klant.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een terugbetaling voor de gemaakte extra kosten door de vertraging van mijn bagage.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Lufthansa

Reactie van de melder van de klacht klagerbd40858d

1 week geleden - na een week elke dag proberen te claimen i.v.m vertraagde bagage maar lukt niet! Ook telefonisch contact levert niets op

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM