Klacht: Retouneren aankoop lukt niet

Reebok08 op 22 augustus 2020 over Lucy Breeze in de categorie Lingerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Lingerie
Status Open
Datum 22 augustus 2020

Een klant heeft vier BH's besteld bij Lucy Breeze, maar is ontevreden over de pasvorm en wil deze retourneren. Ondanks herhaaldelijk contact via e-mail over het retourproces, ontvangt de klant alleen een vage reactie en geen oplossing. De klant verlangt naar een terugbetaling en het retourneren van de producten.

Mijn Klacht:

/- eind juli heb ik vier BH’s via Lucy Breeze besteld, afgelopen donderdag (20-8) is de laatste geleverd. Dit heeft mij rond de €120,- gekost.
De BH’s heb ik raar genoeg in etappes ontvangen maar ik ben niet tevreden over de pasvorm van deze producten. Ik heb contact via de mail gezocht met Lucy Breeze over het retouneren van de producten. Ik kreeg een vaag mailtje terug dat ze momenteel erg druk zijn met afhandelen van oude mailtjes en ik zou nog bericht krijgen.
Deze aanschaf heeft mij veel geld en tijd gekost en ik wil gewoon mijn geld terug en de spullen terugsturen.

Gewenste Oplossing:

Het volledige aankoopbedrag terug ontvangen en de producten in één keer kunnen retourneren.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM