Klacht: loslaten folie deuren en laden

Henk Drieshen op 07 oktober 2016 over Nuva Keukens in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Keukenleveranciers
Status Open
Datum 7 oktober 2016

Een klant van Nuva Keukens meldt dat de folie van de deuren en laden van zijn 12 jaar oude keuken al twee jaar loslaat. Hij geeft aan dat dit probleem niet door vocht wordt veroorzaakt, aangezien de folie rondom nog goed vastzit, en heeft de klacht pas nu kunnen indienen vanwege een ernstige ziekte.

Mijn Klacht:

keuken 12 jaar oud laat al 2 jaar de folie los van de deuren heb dit niet eerder kunnen melden ivm een ernstige ziekte dit word niet veroorzaakt door vocht want rondom zit het nog vast en in het midden laat het los.

Gewenste Oplossing:

Dit zou een productiefout zijn volgens een expert op dit gebied,deze keuken zou zeker 20 tot 25 jaar mee moeten gaan,bij de aankoop is dit ook zo verteld door de verkoper.
Wij zouden het zeer op prijs stellen dat deze productiefout hersteld wordt en niet dat de servicedienst van Nuva zich eronderuit probeert te praten en ons te verwijzen naar de leverancier en benadrukken dat wij de kleine lettertjes in het koopcontract maar hadden moeten lezen.( zeer klant onvriendelijk)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nuva Keukens

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nuva Keukens nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM