Klacht: Onbereikbaar en slechte levering

jessevdw op 21 mei 2012 over Linnenfotoschilderij in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 21 mei 2012

Een klant van Linnenfotoschilderij heeft op 6 mei 2012 een foto schilderij besteld, maar ontving het product niet op de verwachte datum. Na contact met de klantenservice bleek het pakket verloren te zijn, en hoewel er een nieuwe verzending beloofd werd voor 17 mei, is het schilderij tot op heden (21 mei) nog steeds niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik heb mijn foto schilderij besteld op 06/05/2012, op 10 mei was het er nog niet. Ik bellen en toen bleek mijn pakket kwijtgeraakt te zijn bij de TNT. Ze zouden een nieuwe opsturen en die zou aankomen op donderdag 17 Mei. Weer niks en tot op heden heb ik mijn pakje nog niet binnen (21 mei).

Gewenste Oplossing:

mijn pakketje

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Linnenfotoschilderij in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM