Klacht: Foto’s besteld en betaald, nooit wat ontvangen!!

mlensveld op 10 juni 2013 over Linnenfotoschilderij in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 juni 2013

Een klant heeft op 5 mei een bestelling geplaatst bij linnenfotoschilderij.nl, maar heeft deze nooit ontvangen. Na het indienen van de foto's kreeg de klant verzoeken om de kwaliteit van de afbeeldingen te verbeteren, maar verdere communicatie via e-mail bleef uit en telefonisch contact is niet mogelijk. Eerdere bestellingen waren wel succesvol, maar deze ervaring is teleurstellend.

Mijn Klacht:

Op 5 mei heb ik een order geplaatst bij linnenfotoschilderij.nl. Ook ik werd gemaild met de vraag de foto’s nog eens te e-mailen omdat de kwaliteit niet goed zou zijn geweest van de foto’s die ik had ge-upload. Daarna heb ik nog een keer een e-mail bericht ontvangen, omdat ik klaagde over het lange wachten op mijn bestelling. Er is inderdaad geen contact via de telefoon mogelijk, en op de e-mail wordt niet gereageerd. In het verleden heb ik hier vaker besteld, toen is alles goed gegaan, maar nu lijkt het er toch op dat het allemaal niet klopt!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terugkrijgen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Linnenfotoschilderij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM