Klacht: Desinteresse klachten afhandeling bij de Lidl

Cor van Mierlo op 08 mei 2018 over Lidshop.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lidshop.nl
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 8 mei 2018

Een klant van Lidshop.nl ervaart frustratie over de afhandeling van zijn klacht, die sinds 12 maart loopt. Ondanks herhaalde pogingen om tot een oplossing te komen, ontvangt hij alleen automatische antwoorden en geen daadwerkelijke actie van het bedrijf, ondanks hun erkenning van de fout.

Mijn Klacht:

Al geruime tijd ,dagelijks bezig, een klacht opgelost te krijgen maar krijg steeds dezelfde automatisch verstuurde antwoorden in de trant van we lossen het op . Dus niet .
Ze traineren de hele zaak en dat al vanaf 12 Mrt. Zelf hebben ze hun fout toegegeven maar oplossen ho maar . echt schandelijk.

Gewenste Oplossing:

Eindelijk eens oplossen zoals door de Lidl al weken lang

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lidshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lidshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM