Klacht: lidmaatschap

Deeshr op 04 maart 2020 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 maart 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Desiree, Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht. Ik heb het nagekeken in onze administratie en zie dat jouw tweede lidmaatschap per direct is beëindigd op 24-4-2020. Het te veel betaalde bedrag van € 86,97 wordt teruggestort op...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 4 maart 2020

Desiree heeft op 17 december 2020 twee lidmaatschappen bij Basic-Fit afgesloten, waarvan er één niet geactiveerd is. Ze betaalt momenteel dubbel en heeft meerdere keren een contactformulier ingevuld om dit op te lossen, maar heeft nog geen reactie ontvangen van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Beste Basic-Fit,
Ik heb 17-12-2020 blijkbaar 2 lidmaatschappen afgesloten (eentje daarvan is niet geactiveerd omdat deze niet in gebruik is). Ik betaal tot nu toe dus dubbel.
Nu ben ik langs een vestiging in Rotterdam gegaan en zij gaven aan dat ik niet moest opzeggen omdat het ene lidmaatschap niet gecorrigeerd kan worden. Ik moest een contactformulier invullen voor contact met jullie. Dit heb ik meerdere malen gedaan, maar tot nu toe geen contact.

Graag zou ik willen dat dit zo snel mogelijk wordt opgelost

mvg,

Desiree

Gewenste Oplossing:

- van het niet-geactiveerde lidmaatschap wil ik mijn geld terug voor de gehele periode.
- het andere lidmaatschap wil ik graag stopzetten vanaf 01-02-2020. Dan zou mijn lidmaatschap gestopt moeten zijn per 01-03-2020. Hiervan wil ik de laatste maand maart terug indien deze al betaald is. Ik sport niet meer sinds januari.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 04 maart 2020 om 17:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Desiree,

Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht.

Ik heb het nagekeken in onze administratie en zie dat jouw tweede lidmaatschap per direct is beëindigd op 24-4-2020. Het te veel betaalde bedrag van € 86,97 wordt teruggestort op het bij ons bekende rekeningnummer. Let er wel op dat dit 15 werkdagen kan duren.

Wat betreft jouw actieve lidmaatschap, deze heb ik per vandaag opgezegd met inachtneming van 30 dagen. Je geeft aan dat je sinds januari niet hebt gesport, helaas is dit geen geldige reden om het lidmaatschap per januari te beëindigen. Je dient altijd een opzegging door te voeren. Binnen enkele minuten ontvang je van mij een bevestiging van de opzegging per mail.

Ik hoop je hier voldoende mee te hebben geïnformeerd, als er nog vragen zijn hoor ik dat graag.

Met vriendelijke groet,
Het Social Team van Basic-Fit

Deeshr

Heeft op 05 maart 2020 om 05:42 geantwoord

Bedankt voor de oplossing. Ik ben blij om eindelijk contact met jullie te hebben en tot een oplossing te zijn gekomen. Ik vind het fijn dat het inactieve lidmaatschap geheel wordt geretourneerd.
Echter wilde ik mijn actieve lidmaatschap per 01-02-2020 opzeggen, niet omdat ik niet sport, maar omdat ik nog een inactieve lidmaatschap had en de vestiging mij heeft geadviseerd eerst contact te leggen voordat ik opzeg. Dat is de reden dat ik van mening ben, dat ik vind dat ik per 01-02-2020 heb opgezegd en dus per 01-03-2020 klaar ben. Ik heb 1,5 maand contact proberen te krijgen. Ik hoop dat dit dus ook gecorrigeerd kan worden.

Alvast bedankt

Mvg, Désirée

Alle klachten die gemeld zijn door Deeshr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM