Klacht: Vaatwastabletten lossen niet op

Ria 1986 op 08 februari 2021 over Lidl in de categorie Supermarkten

Lidl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 8 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 8 februari 2021

Een klant van Lidl heeft problemen ervaren met de vaatwastabletten, die sinds de introductie van een oplosfolie niet meer goed oplossen. Dit leidt tot onvolledige reiniging van de vaat en verstoppingen in de sproeiers. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij waren altijd super tevreden over jullie vaatwastabletten maar sinds dat er een oplosfolie omheen zit wordt onze vaat niet meer schoon. Af en toe los het tablet niet op. Ook lost de folie niet op en deze folie heeft ook al vast gezeten in een van onze sproeiers??

Gewenste Oplossing:

komen de oude tabletten terug of komt en een makkelijker oplosbare folie om te vaatwastabletten?

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lidl

Heeft op 08 februari 2021 om 16:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer