Klacht: Oplichting

Henkportugal op 13 juni 2014 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Lexa.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 13 juni 2014

Een gebruiker van Lexa.nl klaagt dat er al twee jaar maandelijks €19,85 van zijn Nederlandse bankrekening wordt afgeschreven, terwijl hij in Portugal woont. Na het stopzetten van de incasso en het indienen van een melding bij de bank, heeft hij geen succes gehad bij het terugkrijgen van meer dan €400 dat onterecht is afgeschreven.

Mijn Klacht:

Al 2 jaar wordt er iedere maand €19,85 van mijn ABN rekening geincasseerd. Aangezien ik al bijna 2 jaar in Portugal woon houdt ik mijn nederlandse bankrekening niet zo in de gaten. Ik heb de incasso stop laten zetten en een Melding Onterechte Incasso door de bank laten doen maar zij zeggen het bedrag niet te kunnen storneren. Hoe krijg ik mijn meer dan €400 terug die Lexa onterecht en zonder toestemming van mijn rekening afschrijft?

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld terug heb.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM