Klacht: Onterechte automatische bank afschrijving & totaal geen reactie op emails

williewortel_a_947 op 20 mei 2014 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Lexa.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 20 mei 2014

Een gebruiker van Lexa.nl heeft een onterechte automatische afschrijving van 24,99 euro van zijn bankrekening ervaren. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice via e-mail, heeft hij geen reactie ontvangen en is het bedrag niet teruggestort. De klager voelt zich niet gehoord en ervaart een gebrek aan communicatie van Lexa.

Mijn Klacht:

Lexa heeft zonder mijn toestemming een bedrag van 24,99 euro van mijn bankrek. afgeschreven, ik heb geprobeerd om via de bank dit bedrag terug te boeken , maar dat kon niet , ik moest bij Lexa zijn voor terugbetaling. Twee keer heb ik Lexa gemaild en gevraagd om het bedrag terug te storten, totaal geen reactie van Lexa en u raad het al ook geen terugstorting van het bedrag ! Het lijkt wel of Lexa niet bereikbaar is voor welke vorm van communicatie.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het bedrag van 24,99 euro dat ten onrechte is afgeschreven, wordt terug gestort , pas dan wil ik deze kwestie als afgedaan beschouwen. Daarnaast wil ik Lexa ook manen om niet nogmaals bedragen van mijn bankrekening af te schrijven, zoals ik hier heb gelezen gebeurt dit regelmatig bij Lexa.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM