Klacht: late levering bank en ook nog de verkeerde

Elske van Van Brug op 21 augustus 2021 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 21 augustus 2021

Een klant van Leen Bakker heeft een klacht ingediend over de levering van een bank die acht weken geleden was besteld. Bij ontvangst bleek de bank niet alleen de verkeerde kleur te hebben, maar ook een andere maat dan besteld. De klant heeft de bank betaald en verlangt snel de juiste bank te ontvangen.

Mijn Klacht:

vandaag ontving ik de acht weken geleden bestelde bank . vol verwachting hebben wij hem geopend,

maar tot onze grote teleurstelling is het de verkeerde bank. hij is groen in plaats van bruin en 3 zits in plaats van 2,5. de bank is betaald en wij willen heel snel de goede bank

Gewenste Oplossing:

liefst vandaag nog de goede bank

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Elske van Van Brug
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM