Klacht: Kast fleur blijft een plastic lucht afgeven

Lvanderlinden op 21 maart 2013 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Categorie Woonwarenhuizen
Status In behandeling
Datum 21 maart 2013

Een klant heeft een kast van het merk Fleur aangeschaft bij Leen Bakker, maar ervaart dat de kast een aanhoudende plastic geur afgeeft, ondanks dat deze al een week in de kamer staat met open ramen. De geur lijkt niet te verminderen en blijft terugkomen.

Mijn Klacht:

Ik heb de kast fleur gekocht bij leenbakker. Hij staat nu een week in de kamer, met de ramen de hele week al wagenwijt open. Maar plastic geur gaat niet weg.
Het blijft iedere keer terug komen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Leen Bakker in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM