Klacht: Geld terug

happythea op 08 december 2020 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Leen Bakker klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 8 december 2020

Een klant van Leen Bakker heeft op 25 oktober een bestelling geplaatst ter waarde van ongeveer 240 euro, maar heeft het product nog niet ontvangen. Na een telefoongesprek over het terugstorten van het geld, heeft de klant tot nu toe geen terugbetaling ontvangen en verzoekt om het bedrag terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Op 25 okt heb ik een bestelling gedaan van een bedrag van rond 240 euro, vorige week heb ik gebeld met het verzoek het geld terug te storten omdat ik het nog steeds niet heb ontvangen. Tot op heden nog geen geld gezien. Het betreft ordernr. CO9359512767. Ik wil graag mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb op mijn Bankrekeningnr.

Beoordeling 8/10 star-4 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM