Klacht: Last van uitslag aan voeten na aankoop nieuwe durea’s

Wilma K op 20 juli 2021 over Durea in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Durea is working on this complaint
๐Ÿ”„ In behandeling
Bedrijf Durea
Categorie Schoenenwinkels
Status In behandeling
Datum 20 juli 2021

Een klant van Durea, die al jaren tevreden is over het merk, ervaart sinds de aankoop van een nieuw paar schoenen uitslag op haar voeten. Ze vraagt zich af of er een andere lijm is gebruikt en uit haar teleurstelling over de pasvorm, die te klein en smal is voor haar maat. Daarnaast zoekt ze advies over modellen die op de oude leest zijn gemaakt.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik ben al jaren een grote fan van durea maar ik heb sinds het voorjaar een paar nieuwe schoenen gekocht en nu heb ik last van uitslag op mijn voeten. Ik draag ook nog een oud model en heb dan geen last. Vraag ,gebruiken jullie een ander soort lijm in de schoen ? Ik ben ook teleurgesteld in de pasform van de schoen, zij vallen erg klein en smal voor een k leest.
Jammer ! Hebben jullie advies over de modellen die nog wel op de oude leest gemaakt zijn ?
Gr Wilma Kinnaer

Gewenste Oplossing:

Advies en eventuele oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Durea over deze klacht.

Bericht van Durea

4 jaren geleden - Beste mevrouw Kinnaer, Graag verwijzen wij u naar de e-mail die we u zojuist gestuurd hebben. Met vriendelijke groet, Durea

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Durea in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Wilma K
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM