Klacht: Lange termijn afgesloten.

aziza190 op 25 november 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hierbij wil ik een bezwaar indienen van mijn abonnement.Recent was ik afgesloten wegens een betaling achterstand,ik had toen beide facturen betaald op 5 November en 10 November.
Volgens jullie zou na betaling 5 werkdagen weer aangesloten worden,en dat is niet gebeurd.Ik heb in die tussentijd meerdere keren gebeld wat er aan de hand was maar niemand kon mij helpen.
Ik heb hierdoor meer dan 50 euro aan beltegoed aan kwijt,ik vraag hiervoor een vergoeding 0f 2 maanden niet te laten incaseren,want ik heb hier onodig kosten aangemaakt.

Ik hoop zo snel mogelijk van u te horen.

Gr.Mvr.koukous

Gewenste Oplossing:

Ik vraag hier een vergoeding voor.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie