Klacht: Ongelofelijk slechte klantenservice

MV2000 op 08 oktober 2021 over La Souris Scooters in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 oktober 2021

Een klant van La Souris Scooters ervaart ernstige problemen met zijn scooter, die hij nu een jaar bezit. Hij meldt dat hij wekelijks met defecten te maken heeft en dat de wachttijd voor reparaties vaak meer dan een maand bedraagt. Bovendien voelt hij zich niet geholpen door de klantenservice, die weigert naar een passende oplossing te zoeken en hem dwingt om voorrijkosten te betalen voor een ondeugdelijk product.

Mijn Klacht:

Een ster is nog te veel. Scooter heb ik nu een jaar in bezit, en wekelijks heb ik problemen met het ding. Voor een reparatie moet je soms meer dan een maand wachten, omdat ze het te druk hebben. Ik ben inmiddels vaste klant als het gaat om reparaties. Daarnaast weigert de klantenservice om te helpen zoeken naar een passende oplossing. Ik moet wel telkens voorrijkosten en reparaties betalen, terwijl het hier gaat om het leveren van een ondeugdelijk product. Ze willen eerst ‘onderzoeken’ wat nu eigenlijk het probleem is, maar daar moet de consument de voorrijkosten voor betalen. Dit terwijl, wanneer zij een deugdelijk product hadden geleverd, ze überhaupt niet eens hadden hoeven langs te komen. Daarnaast is het voor mij toch onmogelijk om langs te komen bij een vestiging als mijn scooter het alweer niet doet? Als je hier dan contact over wilt, wordt dit zomaar afgekapt en word je doorverwezen naar de website. Klantenservice is dus erg ver te zoeken, en een deugdelijk product hoef je bij La Souris niet te verwachten

Gewenste Oplossing:

Mijn product terugnemen (geld terug of een deugdelijk product ontvangen), geen voorrijkosten en reparaties betalen aangezien het product niet kapot is door mijn toedoen. Betere klantenservice.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over La Souris Scooters

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over La Souris Scooters nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MV2000
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM