Klacht: Vals nep bedrijf!!!

Manonisopgelicht op 23 maart 2023 over La Bella Moda in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 23 maart 2023

Een klant van La Bella Moda heeft negatieve ervaringen met de kwaliteit van de ontvangen kleding, die niet overeenkomt met de foto's op de website. Bij het proberen te retourneren van de artikelen ontvangt de klant een Chinees retouradres, wat leidt tot hoge retourkosten van 20 euro. De klant beschrijft het bedrijf als een nepbedrijf dat zich voordoet als Nederlands.

Mijn Klacht:

Je krijgt iets thuis gestuurd wat Chinese meuk is, het lijkt in de verste verte niet op de foto’s van de webshop. Dan wil je het retourneren, krijg je als retouradres een een of ander Chinees adres wat 20,- gaat kosten aan retourkosten. Wat een vuile neppers dit bedrijf! Doen zogenaamd Nederlands maar ze laten iets bezorgen wat AliExpress niet eens zou verkopen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en een Nederlands retouradres

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM