Klacht: niet in de winkel

alinij op 25 september 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 25 september 2015

Een klant heeft moeite met het vinden van de Hydration Comfort crème van Neutrogena bij verschillende Kruidvat-vestigingen in de omgeving van IJmuiden. Ondanks dat het product in de Kruidvat-folder staat met korting, wordt er door het personeel aangegeven dat het uit het assortiment is en wordt er niet verder gezocht naar beschikbaarheid. De klant is teleurgesteld over de geboden service.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft veel baat bij de hydratation comfort van neurtrogena voor zijn schrale gezichtshuid . Hij heeft dat een tijd geleden gekocht bij kruidvat ijmuiden marktplein. Nu zoek ik al een tijdje bij alle kruidvat vestigingen in de omgeving en het is steeds niet te krijgen. Is uit het assortiment zeggen de dames. Wat schertst mijn verbazing in het kruidvat boekje op blz. 30 staat met 50% korting ook op de foto de pot met hydratation comfort van neutrogena. Ik weer naar kruidvat ijmuiden marktplein en kruidvat kennemerlaan.en kruidvat velserbroek. Hetzelfde verhaal is er niet en hebben we niet in het assortiment. De dames zochten ook verder niet in een of ander bestand. Dikke onvoldoende

Gewenste Oplossing:

Als het artikel wat in de folder staat ook werkelijk te krijgen is

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM