Klacht: FOUTIEVE PRIJS

Grietje 59 op 11 augustus 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 11 augustus 2015

Een klant van Kruidvat in Scheemda-Gn. ervoer een prijsdiscrepantie bij de aankoop van een pak Elmex tandpasta. Ondanks dat de filiaalchef bevestigde dat de prijs verkeerd was aangegeven, moest de klant het product voor de hogere prijs van € 10,-- kopen. De klant is van mening dat hij het artikel voor de aangegeven prijs had moeten ontvangen en voelt zich misleid.

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdagavond kocht ik bij Kruidat, filiaal Scheemda-Gn. een pak van 4 st. Elmex tandpasta van 75 ml. voor € 4,99.
Bij de kassa moest ik € 10,– afrekenen waarop ik zei dat er een andere prijs voor het artikel stond.
De filiaalchef erbij gehaald en die vertelde me , nadat zei het ook had gezien, er een verkeerde prijs bij het artikel stond en vertelde me gelijk dat ik het artikel niet kon kopen voor de prijs die er aanvankelijk bij stond, dus ik heb het maar gekocht voor € 10,–
Ze zei dat het personeel verkeerd geprijsd had!!
Ik ben van mening dat zei mij WEL het artikel moest geven voor de prijs die bij het artikel stond en daarna de prijs maar moest gaan veranderen. Je wordt als klant zo op een verkeerde been gezet.
Ik heb mijn klacht vrijdag al gedeponeerd , maar kreeg geen antwoord terug op mijn mail. (Die bevestigd had dienen te worden)
Wat denkt u ervan?
Hoop van U te horen,

met vriendelijke groeten,
Dhr. L.Kruizinga

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik het artikel voor de vermelde prijs had moeten meekrijgen, dus voor € 5,00 ipv € 10,00

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Grietje 59
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM