Klacht: Bioscoopkaartjes nog steeds niet binnen

Deee op 22 januari 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status In behandeling
Datum 22 januari 2015

Een klant heeft in december actieproducten bij Kruidvat aangeschaft voor gratis bioscoopkaartjes, maar heeft deze nog steeds niet ontvangen, terwijl een vriendin haar kaartjes al voor de kerst ontving. De klant heeft bewijs in de vorm van foto's van de bon.

Mijn Klacht:

Ik heb begin december bij de Kruitvat actieproducten gekocht voor gratis bioscoopkaartjes. Een vriendin en ik hebben ze dezelfde dag op de bus gedaan, zij heeft ze voor de kerst al gekregen en ik zit nog steeds te wachten. Het gaat om maarliefst 8 bioscoopkaartjes. Heb foto’s gemaakt van de bon.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk alsnog mijn acht bioscoopkaarten krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kruidvat in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM