Klacht: Artikel niet meer aanwezig

Andries Mast op 24 november 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 24 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goeden dag dames/heren
Ik kom vanmiddag in Tubbergen bij uw filiaal en wil graag de AXE deodorant van het merk MARINE, ik ben zelf rolstoel afhankelijk en kan niet door de winkel omdat er allerlei spullen in de weg staan daarom wordt ik netjes geholpen in uw winkel door het personeel, maar als ik op dinsdagmiddag in de winkel kom terwijl de aanbieding net 11/2 dag oud is en niet meer voorradig, vraag ik wilt u het niet bestellen, neen dat kon niet, hoe kom ik met mijn rolstoel in een andere stad (weet ik ook wel met de bus) maar toch vindt ik dit geen goede reclame,

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als het artikel voldoende aanwezig is, het is jullie reclame er staat ook niet bij op is op, dan verwacht ik ook dat het aanwezig is,

met vriedelijke groet
Andries Mast
molenstraat 16-d
7651AW Tubbergen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM