Klacht: Onterecht toeslagen op de rekening van de kredietbank laten storten en na inhouding aflossing pas 24 tot 48 uur mijn uitkering op mijn rekening zetten

Monica Andeweg op 21 november 2016 over Kredietbank Rotterdam in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Banken
Status Open
Datum 21 november 2016

Een cliënt van de Kredietbank Rotterdam ervaart problemen met de verwerking van zijn uitkeringen en toeslagen. Ondanks dat zijn toeslagen correct op zijn rekening worden gestort, wordt zijn uitkering na inhouding van aflossing pas 24 tot 48 uur later teruggestort. Dit leidt tot onduidelijkheid en frustratie over de financiële afhandeling.

Mijn Klacht:

Sinds september 2016 een traject in van financieel beheer ( al was de begin datum al onduidelijk)
Een makkelijkere cliënt kunnen ze niet hebben, ik heb alles in eigen beheer en mijn toeslagen blijven gestort worden op mijn rekening. Alleen mijn uitkering wordt op hun rekening gestort en na aftrek aflossing gelijk teruggestort. Helaas pas na 24 of 48 uur.
Ik heb in september zoals afgesproken mijn toeslagen via de belastingdienst gestort gekregen. Helaas in oktober stond er niks op mijn rekening en was het dus naar derden gestort, de kredietbank dus, na heen en weer gebeld te hebben zou de budgetcoach het handmatig die dag naar mijn rekening storten en de machtiging intrekken. Ik kreeg het gestort die dag via de kredietbank. Ik wilde een afspraak maken om alles even goed te regelen maar dat kon niet, want de budgetcoach zei dat hij net 200 dossiers heeft moeten overnemen. Dat heeft toch niks met mij te maken?. Na een paar weken de belastingdienst gebeld of alles nu goed was, tot mijn verbazing was de machtiging ingetrokken maar een korte tijd daarna weer 1 ingediend. Ik heb heel veel telefoontjes moeten plegen en nog is het niet goed gegaan, 21 november weer geen toeslagen gehad, de budgetcoach wederom gebeld ja maar het intrekken van een machtiging dat duurt even voordat het verwerkt is, bel in de derde week van december of het dan goed is gegaan. Wat!! dat wil dus zeggen in december ook later mijn toeslagen, dat gaat niet gebeuren.
Hij zou wederom handmatig de financiële afdeling inlichten en misschien zou het vandaag gestort worden en daar moest ik het meedoen.
Ik kom zo lieverlee wel in de knoop met betalingen en moeite om zo rond te komen en ik heb in 7 jaar tijd geen cent in het rood gestaan maar op zo’n manier vragen ze er wel om.

Gewenste Oplossing:

Als mijn toeslagen rechtstreeks van de belastingdienst naar mij worden gestort en mijn uitkering diezelfde dag nog wordt gestort op mijn rekening.
Een afspraak om alles goed op een rij te krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kredietbank Rotterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kredietbank Rotterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM