Klacht: overstappen ISDN naar internet plus bellen DRAMA

jdrost op 16 maart 2012 over KPN Vaste Telefonie in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 16 maart 2012

Een klant heeft in augustus 2009 de overstap van ISDN naar internet plus bellen bij KPN aangevraagd, maar dit proces duurde tot juli 2010 vanwege problemen met het behoud van het bestaande telefoonnummer. In februari 2012 ontdekte de klant dat er nog steeds kosten in rekening werden gebracht voor een ongewenst derde nummer, ondanks eerdere toezeggingen van KPN om dit nummer te verwijderen. Na meerdere telefoontjes met KPN over de aanhoudende facturering, werd de klant verteld dat de order was geannuleerd en dat een nieuwe poging zou worden gedaan, wat de klant weigerde.

Mijn Klacht:

augustus 2009 heb ik besloten over te stappen van ISDN naar internet plus bellen. Dit heeft geduurd tot juli 2010 voordat dit geregeld was, het probleem was om de bestaande nummer mee te krijgen.
Tijdens deze strijd heeft de KPN mij een derde nummer gegeven, waarom weet ik niet, dit nummer heb ik op de site van KPN uitgeschakeld.
Nu 2012 februari kom ik er toevallig achter dat dit nummer nooit is verwijderd en dat ik daar 2,50 voor betaal, en ook nog 7,50 voor avond en weekend vrij bellen.
Januari heb ik hierover gebeld met KPN en deze zouden het nummer verwijderen. Februari wordt er weer gefactureerd met het nummer. Hierover gebeld met KPN daar werd gezegd dat de order geannuleerd is, en dat ze het overnieuw gaan proberen. Dit heb ik geweigerd en na aandringen hebben ze mij doorverbonden met de MSD. daar konden ze mij niet helpen want het systeem lag plat, geadviseerd werd terug te bellen en aan te dringen op kontakt met MSD en te zeggen dat het nummer er uit gesloopt moet worden met de koevoet.
Nu is het geregeld en krijg ik een dame aan de telefoon of ik tevreden ben, ze begreep dat het mij veel gekost had, en rekende mij voor dat ik alleen al aan abonnement 180 euro zou kunnen ontvangen, maar ze mag dit niet beslissen en moet mij terug bellen.
Ik wordt terug gebeld met de mededeling u kunt 80 euro ontvangen.
Dit antwoord verwacht je niet, ik ben klant vanaf 1979 maar dat maakt ze schijnbaar niets uit.

Gewenste Oplossing:

Minimaal 200 euro kosten vergoeding

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM