Klacht: Zendmast vewijdert, hierdoor geen bereik meer

Minato op 26 juni 2013 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 26 juni 2013

Een klant van KPN Mobiel heeft zijn abonnement bij Hi verlengd, maar ervaart sinds de verwijdering van een zendmast geen bereik meer in zijn huis en wijk. Ondanks een maand compensatie, is hij ontevreden over de situatie en maakt hij zich zorgen over de toekomst van zijn abonnement, vooral omdat hij eerder al problemen met bereik heeft gehad. De klant had liever gewisseld naar T-Mobile als hij had geweten dat het bereik zou verslechteren.

Mijn Klacht:

Ik heb in april mijn abonnement bij Hi verlengd voor 2 jaar. Blijkt sinds vorige week de zendmast te zijn verwijderd waardoor ik in huis en in de wijk totaal geen bereik meer heb. KPN en Hi kunnen me niets vertellen. Ik krijg alleen 1 maand gecompenseerd. Daar heb ik niets aan, ik wil bereikbaar zijn. Als dit nog twee jaar duurt heb ik weinig aan mijn abonnement. Helaas is dit niet de eerste keer. Vorig jaar heb ik een hele maand geen bereik gehad. Had ook met een zendmast te maken. Er is toen een extra zendmast geplaatst. Als deze weer wordt verwijderd ontstaan de problemen weer vanzelf…. Als ik dit had geweten had ik mijn abonnement NOOIT verlengd in april en was ik naar T-Mobile gegaan. Die hebben tenminste gewone dekking bij ons in de wijk.

Gewenste Oplossing:

Dat ik zo snel mogelijk weer bereik heb, dat er dus een nieuwe zendmast danzwel een soortgelijke sterke zendmast wordt geplaatst als voorheen. Wordt dit niet gedaan dan wil ik per direct mijn abonnement kunnen opzeggen zonder verdere extra kosten. Dit omdat ik het product niet kan gebruiken en omdat KPN niet aan de leveringsvoorwaarden voldoet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Mobiel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Mobiel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie