Klacht: glas htc desire c kapot

gemmavellekoop op 27 november 2012 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste gemmavellekoop, Spijtig om te horen dat je niet tevreden bent over de manier waarop de reparatie is volbracht. Uit je verhaal kan ik opmaken dat je gebruik maakt van de toestellease. Aan de KPN toestellease zitten, net als bij...

Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 27 november 2012

Een klant heeft op 16 november zijn HTC Desire C opgestuurd naar KPN Mobiel na een val, waarbij het glas van de telefoon beschadigd raakte. Ondanks de barst functioneerde de telefoon nog goed. De klant was verrast dat er een extra verzekering vereist was voor het leaseproduct, aangezien hij eerder een leaseproduct had waarbij reparaties zonder extra kosten werden uitgevoerd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

hallo ..
ik heb 16 november mijn telefoon opgestuurd nadat een medewerker van kpn een afspraak voor me had gemaakt om hem op te halen ..
een dag ervoor vloog mijn htc desire c bij het uitstappen van de auto uit mijn handen uiteraard met het glas naar beneden op straat…en ja hoor barst in het glas de telefoon doet het echter nog gewoon goed reageerd prima (touchscreen e.d)
kortom behalve de barst in het scherm is er niks mis mee..
ik belde kpn er werd mij gevraagd of ik een extra verzekering had afgesloten …ik wist niet dat dit zou moeten bij een leasetoestel aangezien ik eerder een leaseproduct heb gehad van o.a skala …hier was lease huurkoop met daarbij de service dat als er iets kapot was je een vervangend product kreeg ..het kapotte product gemaakt werd en je zonder extra kosten (want die waren bij de huurprijs inbegrepen) je gemaakte product terug kreeg..
bij kpn verstaan ze onder lease blijkbaar iets heel anders ..zo zou ik een vergelijkbaar leentoestel krijgen…het toestel is echter totaal niet te vergelijker 1. het is een verouderd systeem van android ik heb 4.0 en dit is 2.1 …het merk is compleet anders samsung vergelijken met htc is appels met peren vergelijken…maar goed ik was bereikbaar zo erg was dat nog niet…na 2 weken krijg ik een prijsopgave per mail…hierin staat: Uit te voeren reparatie : Vervangen electronisch component(-en)…euhm electronisch is er niks mis met de telefoon alleen het glas moet vervangen worden ….maar goed dan de prijs:Reparatiekosten (incl. BTW) : € 143,99 …
waaaattt de telefoon is bij wehkamp exact dezelfde ook simlockvrij te bestellen voor 149 euro …hoe bestaad het dan dat 1 onderdeel het glas dus bijna net zo duur is ..dat kan gewoon niet dat is oplichting …ik zou zo opzeggen als dat kon bij kpn want ik heb nog nooit zo’n spijt gehad van een abbonement als dat ik nu heb …ik heb het abbonement sinds augustus en kan nog steeds mijn rekening of verbruik niet bekijken via de app en wel alle instellingen goed staan..het dataverkeer valt steeds weg en ze hebben continu wel een storing…ben het nu al beu

Gewenste Oplossing:

dat mijn telefoon gewoon voor een schappelijke prijs gemaakt word ik betaal namelijk al het dubbele vanwege het lease (lees duivels) contract en ga hem dus echt niet 3 x betalen
dat ik niet extra verzekerd ben doet niet af aan jullie verplichtingen jegens de klant om een goed product te leveren bij vodafone waar ik eerst zat nooit geen problemen gehad maar die was iets duurder en dus stapte ik over achteraf gebleken dat vodafone dus vele malen goedkoper is

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KPN Mobiel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat KPN Mobiel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

KPN Mobiel

Heeft op 28 november 2012 om 09:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste gemmavellekoop,

Spijtig om te horen dat je niet tevreden bent over de manier waarop de reparatie is volbracht. Uit je verhaal kan ik opmaken dat je gebruik maakt van de toestellease.
Aan de KPN toestellease zitten, net als bij elke willekeurige lease, bepaalde voorwaarden. Zie hiervoor hoofdstuk 4 van de voorwaarden (http://bit.ly/U26d7W).
De reparatiekosten echter, staan hier niet in. Dit heeft te maken met het feit dat de reparatiekosten altijd bij de reparateur, in dit geval HTC, vandaan komen.
Hier staan wij los van omdat het defect niet binnen de standaard lease en garantievoorwaarden van KPN vallen. Helaas kan ik dan ook niets doen aan de prijs van de reparatie.

Met vriendelijke groet,
Daan

KPN Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van KPN Mobiel beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie