Mijn Klacht:
Ben al jaren lang klant bij de KPN.Kort geleden kwam er ik op pijnlijke manier achter dat ik een zeer oud contract mobiele telefoon heb .Op bewuste dag, had ik plots extra internet nodig voor een verbinding met een op sterven liggende vriend in de Verenigde Staten.De klanten service gaf aan dat ik een zodanig oud abonnement had dat opwaardering ONMOGELIJK was.Tevens vertelde de medewerkster dat mijn abonnement wel erg duur was en ik beter een nieuw kon afsluiten dit zou veel goedkoper zijn en bovendien veel meer MB en mogelijkheden .Inmiddels is gebleken dat ik jaren lang ca 120 euro per maand betaald heb voor een ontoereikend abonnement .Het nieuwe veel betere contract kost nog geen 40 euro.
BEN ZEER TELEURGESTELD EN BOOS ten eerste dat ik op moment van groot verdriet NIET kon worden geholpen en ten tweede omdat de KPN mij als trouwe klant niet heeft gewaarschuwd dat mijn contract VEEL TE DUUR EN TE OUD WAS VOOR NORMALE SERVICE .
Gewenste Oplossing:
Het lijkt mij eerlijk dat komend jaar mijn contract zonder kosten minimaal een jaar zonder wordt voorgezet .Verder hoor ik regelmatig aanbiedingen langs komen om nieuwe klanten binnen te halen waarbij nieuwe smartphones worden aangeboden ,het lijkt eerlijk ook eens een trouwe klant te belonen


