Klacht: tabaksblad in pakje

prisca klatten op 20 augustus 2017 over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 20 augustus 2017

Een consument heeft klachten over de kwaliteit van de tabak van Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. Volgens de klager is er een toename van kruim en grove stukken in zowel de half zware als zware tabak in de pakjes. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

Al een paar maanden vind ik de kwaliteit van zowel de half zware als de zware tabak minder worden. Veel meer kruim, en grove tot zéér grove stukken in de pakjes (zie foto)

Gewenste Oplossing:

als de harde stukken en niet rookbare tabaksbladeren niet meer in de pakjes zitten

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM