Klacht: Rotzooi in de shag

Ronald Gillot op 09 april 2023 over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 9 april 2023

Een klant van Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. heeft klachten over de kwaliteit van de Javaanse jongens shag. Recentelijk vindt de klant veel lange takken in de shag, en op een bepaalde dag was er zelfs een dikke tak met een tabaksblad eraan aanwezig.

Mijn Klacht:

Hoi
Ik rook al lang Javaanse jongens met veel plezier
Maar de laatste tijd zitten er veel lange takken in de shag
Maar vandaag was het niet normaal haal een dikke tak met een tabaks blad er nog aan

Gewenste Oplossing:

Kijk jullie vulmachines eens na

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ronald Gillot
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM