Klacht: suggestie en opmerking

devamine op 18 december 2013 over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 18 december 2013

Een klant van Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. uit zijn onvrede over de nieuwe verpakking van tabaksproducten, die volgens hem in beeld en compositie is verslechterd. Daarnaast merkt hij op dat er te veel grove stukken in de tabak zitten, wat het plezier van het handmatig rollen vermindert. De klant biedt aan om enkele stukken op te sturen ter illustratie van zijn klacht.

Mijn Klacht:

Geachte lezer,

Nieuwe verpakking heeft er qua beeld én compositie bij ingeboet.
Graag terug naar originele verpakking.

Er zitten te véél grove stukken in.
Dit bederft het plezier van het ( handmatig )rollen aanzienlijk.
Ik heb wat stukken bewaard en kan die aan U opsturen als U wil.

Gewenste Oplossing:

Als U me 'n pakje of twee opstuurt voor geleden emotionele én financièle schade ben ik voorlopig tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM