Klacht: javaanse jongens tembaco

ruud0308 op 19 september 2013 over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 19 september 2013

Een klant van Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. heeft gemeld dat er de afgelopen tien jaar veel gruis in de pakjes Javaanse jongens tembaco is blijven zitten. De klant schat dat er ongeveer 8 gram gruis overblijft van de 37,5 gram tabak, wat als te veel wordt ervaren, vooral gezien de hoge kosten van roken.

Mijn Klacht:

sinds 10 jaar rook ik Javaanse jongens tembaco.ik merk het laatste jaar dat dr wel heeeel veel gruis in jullie pakjes overblijfd ik gok een 8 gram en van de 37,5 gram tabak is dat gewoon veel.roken is al duur genoeg lijkt mij!

Gewenste Oplossing:

een paar pakjes tabak ter compensatie zou welkom zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koninklijke Theodorus Niemeyer B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM