Klacht: Komen afspraken niet na!

Ashweta123 op 23 september 2020 over Sefa Meubel in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 23 september 2020

Een klant van Sefa Meubel heeft herhaaldelijk afspraken gemaakt voor de bezorging van een bankstel, maar het bedrijf komt deze afspraken niet na. Na 14 weken is het product nog steeds niet geleverd, terwijl de aangegeven levertijd 8 weken was. De klant is niet de enige die negatieve ervaringen heeft, zoals blijkt uit andere reviews.

Mijn Klacht:

Aantal keren telefonische en via de mail afspraken gemaakt voor bezorging van mijn product. Maar ze laten niks horen en komen niet opdagen. Ze zeggen dat levertijd 8 weken is. Ik heb een bankstel besteld na 14 weken nog niet binnen. En we kunnen het ook niet zelf ophalen. Ik ben niet de enige dupe. Kijk google review. Sefa meubelen, Rotterdam Noord. Bestel hier nooit meer!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze vandaag komen bezorgen!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM