Klacht: Defecte Accu

Karperien op 20 november 2016 over Koga in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Koga
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 20 november 2016

Twee KOGA de Luxe fietsen, aangeschaft in 2013, hebben beide defecte accu's, waarbij de accu van de ene fiets na 4500 km en die van de andere na 740 km niet meer functioneert. Klager vindt dit onacceptabel voor fietsen van meer dan 3000 euro en beschouwt de accu's als inferieur. KOGA biedt een coulance van 25% voor een nieuwe accu, die 749 euro kost.

Mijn Klacht:

Wij hebben in 2013 twee KOGA de Luxe gekocht. Met de ene fiets is 4500 km gereden met de ander 740 km. Bij accu\’s van de fietsen zijn binnen een maand kapot gegaan. Ze geven geen ondersteuning meer na 20 km.
Dit mag niet voorkomen bij een fiets van ruim 3000 euro per stuk.
Er is hier sprake van een inferieur product ook KOGA moet dit weten.
Een nieuwe accu kost 749 euro per stuk.
KOGA wil een coulance geven van 25%.

Gewenste Oplossing:

IK ben tevreden als KOGA met een beter voorstel komt.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koga

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koga nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM