Klacht: Kleding word niet geleverd

Michael Aken, van op 28 juni 2020 over Bella-Boutique in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 28 juni 2020

Een klant van Bella-Boutique heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over een niet geleverde bestelling, maar ontvangt alleen standaardantwoorden. De klant heeft het geld teruggevraagd en stelt dat het bedrijf juridisch in gebreke is, aangezien er geen levertijd is afgesproken en de levering binnen 30 dagen had moeten plaatsvinden. De klant dreigt verdere stappen te ondernemen als het product niet binnen drie dagen wordt geleverd.

Mijn Klacht:

Na verschillende mails gestuurd . Krijg ik alleen standaard mails terug soms zelfs dezelfde. Ik heb mijn geld terug geëist en heb mij zelfs beroept op de wet er word niet gereageerd behalve de standaard mails. Omdat er geen levertijd is afgesproken, moest u het product binnen 30 dagen leveren. Dit hebt u niet gedaan. Juridisch gezien bent u dan in gebreke. Ik verwacht [het product] binnen 3 dagen Mocht u dan opnieuw niet leveren, dan maak ik gebruik van mijn wettelijk recht en ontbind ik de overeenkomst. Ik stel u dan ook aansprakelijk voor eventuele schade.

Werkt u niet mee aan een oplossing, dan meld ik dit bij ACM ConsuWijzer, het consumentenloket van de ACM….

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten