Klacht: Klantenservice onbereikbaar, geen reactie op mails

dewittemax op 26 juli 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw Naseer , Allereerst onze excuses voor de lange telefonische wachttijden. Vervelend dat u dit vanwege de technische storingen zo heeft moeten ervaren. Wij betreuren dit ten zeerste en doen ons uiterste best klanten continu High Service te blijven...

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 26 juli 2015

Een klant van BCC heeft een tondeuse gekocht die na korte tijd defect raakte. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, zowel telefonisch als via e-mail, ontving hij geen reactie. De klant is teleurgesteld over de gebrekkige service en heeft besloten in de toekomst geen aankopen meer bij BCC te doen.

Mijn Klacht:

Begin april een tondeuse gekocht, is vorige week plots overleden. Geen probleem, staat dat iedereen 2 jaar garantie heeft.

Ik probeerde te bellen, erg lang in de wacht en er werd geadviseerd door een computer om een andere keer te bellen?! Ik heb een probleem, en zij schuiven het opzij.

Ik heb ook 2 keer een contact formulier opgestuurd via de site, maar na anderhalve week geen reactie.

Als de site goede service hoog op het vaandel heeft staan, dan mag je dat toch zeker verwachten.. in ieder geval een reactie op een email.

Spullen kunnen nou eenmaal kapot gaan en dat is jammer, maar niet heel erg. Wat ik wel erg vind is dat ik veel moeite moet doen, terwijl ik de klant ben.

Ik weet één ding zeker, nooit meer ga ik iets via BCC kopen.

Gewenste Oplossing:

Een reparatie / werkende tondeuse en uitleg waarom ik geen gehoor krijg, zoals meerdere personen als ik zo de klachten eens bekijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 31 juli 2015 om 11:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw Naseer ,

Allereerst onze excuses voor de lange telefonische wachttijden. Vervelend dat u dit vanwege de technische storingen zo heeft moeten ervaren.

Wij betreuren dit ten zeerste en doen ons uiterste best klanten continu High Service te blijven bieden. Graag verzoeken wij u om met uw apparaat naar een BCC filiaal te gaan zodat u uw apparaat ter reparatie kan aanbieden. Het filiaal zal dan uw apparaat opsturen naar de technische dienst.

Wij willen u hierbij graag op de hoogte stellen van het feit dat wij uw klacht via klacht.nl sluiten.

Hopende u voldoende te hebben ingelicht.
Met vriendelijke groet,

A. Sleman
Customer Care

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM