Klacht: Klacht tegen Parnassia cib geen behandeling

Fatima elarkoubi op 02 januari 2025 over Parnassia Bavo Groep in de categorie Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Parnassia Bavo Groep is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Zorginstellingen
Status In behandeling
Datum 2 januari 2025

Een cliënt van Parnassia Bavo Groep heeft een klacht ingediend over de gebrekkige behandeling tijdens zijn gedwongen opname. Sinds 27 augustus 2024 ontvangt hij geen therapie voor zijn PTSS en ervaart hij ernstige stress en pijn, zonder adequate ondersteuning van psychologen of psychiaters. Ondanks waarschuwingen van de inspectie, blijft de zorg tekortschieten en is er geen mogelijkheid voor een andere behandelaar of overplaatsing.

Mijn Klacht:

Gedwongen opnaam bij cib maxuweg 8
2553pr. Denhaag
Ik zit all vanaf 27.08 2024
Géén behandeling
Géén pchgloog voor mijn trouma ptss
En zwaar stress.
Géén gesprekken
En pchjater G.Cohen
Die heeft mijn trouma gegeven en ik vraag aan mijn persoonlijke begeleiding of ik andre pchjater kan krijgen of overplaatsing. Maar dat welen se ook niet ik.mag mijn.medisdoche niet opvragen.
Ik zit heel lang binnen omdat ik véél pijn heb ik ben.opgupt metaal pijn verdriet omseneel pijn trouma ptss het slaat in.mijn lichaam ik kan niets meer door. Ik.krijg geen zorg .
Ze zijn ook twee x gewarchteuwd door inspectie
En toch gaan ze door. Begeleiding die zitten te véél in kantoor ze komen niet kijken hoe met me gaat ik moet zelf mijn.pijn stiltes vragen en als ik dan niet doe word gewijgert terwijl niet aan geboden. Ik krijg all 4manden halal maaltijd van kip terwijl ze weten dat daar elergies ben ik ben bekend met kip eiwitten elergies staat ook in hun doche
Ik weel niet meer opgenomen bij Parnassia Groep ik weel abulandbegleding. Ik kan zelf hulp vragen bij mijn huis arts sins korte heb huisarts gevonden maar zij moet nog doche vragen aan Parnassia Groep.
Ik weel klacht tegen pchjater G.Cohen van Parnassia en klacht tegen sara
Géén behandeling géén pchgloog géén liefde géén respect hoe ze met.me omgaan. Et stress géén serneelplan géén plannen aan pak.
Fatima elarkoubi 10 03 1982
Parnassia Groep in denhaag.
Maxuweg 8
2553pr
Denhaag

Gewenste Oplossing:

Géén oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Parnassia Bavo Groep
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parnassia Bavo Groep

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Parnassia Bavo Groep over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parnassia Bavo Groep nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Parnassia Bavo Groep in behandeling genomen

Bericht van Parnassia Bavo Groep

1 jaar geleden - Geachte mevrouw El Arkoubi, wat naar voor u dat u dit is overkomen en dat u nog steeds aan het vechten bent voor een passende behandeling/ behandelaar. Gaarne verwijs ik naar uw lopende klachtenprocedure en stuur ik uw klacht ter info door naar uw contactpersoon binnen Parnassia Groep. Ik wens u veel sterkte toe!

Alle klachten die gemeld zijn door Fatima elarkoubi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM