Klacht: klacht over porto

schouten 24 op 03 januari 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 3 januari 2012

Een klant heeft een klacht ingediend over een porto tekort dat hij heeft ontvangen van PostNL. Hij ontving een brief van MAX Proms met twee kaarten, maar moest 0,92 cent aan porto betalen, ondanks dat er op de envelop stond dat de porto door TNT was betaald. De klant beschouwt dit als een vergissing.

Mijn Klacht:

Ik heb een porto tekort gekregen van de ptt,over het feit dat een brief die ik van MAX proms had gekregen niet voldoende was gefrankeerd. In deze brief zaten twee kaarten voor de max proms. Op de envelop staat rechtsboven TNT port betaald.Ik verbaas mij nu over het feit dat ik 0,92 cent portokosten moet betalen en volgens mij is dit een grandioze vergissing.

Gewenste Oplossing:

kwijtschelding van deze portokosten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM