Mijn Klacht:
Als een consument een review of klacht over een bedrijf op internet plaatst, zou dat voor andere consumenten een leidraad voor de kwaliteit van dat bedrijf moeten zijn.
Indien de beheerder van die site ervoor kiest de status van die klacht te laten beoordelen door de beklaagde in plaats van de klager, dan is zo’n site voor een consument van nul en generlei waarde.
Immers, de manier waarop een klacht opgelost wordt zou een zeer goede leidraad voor andere consumenten moeten zijn. Helaas bepaald bij klacht.nl de beklaagde of een klacht is opgelost. De klager kan die status niet veranderen. Klacht.nl wil dat ook niet doen.
Gewenste Oplossing:
De status van een klacht kan alleen maar door degene die de klacht aanbrengt gewijzigd worden. De klager is nl. de enige die dat kan beoordelen. Klacht.nl moet dat veranderen. (gaan ze niet doen, kan niet met het businessmodel, maar dat terzijde)
